Aracınızın en önemli parçalarından biri olan motor bakımınızı her yıl yaptırmanız gerekmektedir. Motor yağı aracınızın motorunu aşınmalara karşı koruyarak daha performanslı ve düşük yakıt tüketimli çalışmasını sağlar. Eğer yağlama özelliğini kaybetmiş eski bir yağ kullanıyorsanız motorunuzun ömrü azalır ve arıza çıkarma olasılığı artar. Aynı zamanda motorunuza uygun olmayan yağ koymakta motorunuza zarar verir. Bu yüzden motor yağ ve yağ filtresi değişiminizi her yıl veya aracınızın kitapçığında yazan yağ değişim km aralığına bakarak yaptırmanız önerilir.

Uzun süre kullanılmayan ve yılını doldurmuş aracınızında yağ değişimini mutlaka yapmanız gerekir. Çünkü yağ belli bir süre özelliğini kaybetmektedir. Motora vereceği bir zararda çok büyük masraflar açabilmektedir. Zamanında yağ değişimi ile aracınızın ömrünü uzatabilir, performanslı ve minimum yakıt tüketimi ile aracınızı kullanabilirsiniz.


Nuh Otomotiv Araç Bakım & Onarım Servisi

1977'den günümüze kadar tüm bilgi, birikim ve tecrübemizle renault, dacia, opel, volkswagen ve diğer tüm marka, model araçlar için tamir, periyodik bakım, onarım, arıza teşhisi, motor yenileme hizmeti vermekteyiz. Tekirdağ'da aracınızla ilgili sorunda 7/24 telefondan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Yol yardım hizmetimiz mevcuttur.

Bize Ulaşın

Adres: Yeni Sanayi Sitesi Tamirci Sokak No:3 SÜLEYMANPAŞA/TEKİRDAĞ

Telefon: 0544 358 42 42

E-Posta: bilgi@nuhotoservis.com

Web: https://www.nuhotoservis.com